Описи навчальних дисциплін!

 

Кафедра соціальної політики функціонує з 2011 року і відповідає на соціальні запити суспільства в умовах економічної невизначеності.

Метою освітньої діяльності кафедри є підготовка  фахівців спеціальності «Соціальне забезпечення» освітнього рівня «Бакалавр» та  «Магістр», а також науково-дослідницька діяльність в галузі вивчення теоретичних та прикладних аспектів проблем соціального захисту та формування соціальної політики.

Кафедра соціальної політики  у своїй діяльності здійснює розробку методичного забезпечення наукових досліджень  у сфері соціальної політики та соціального забезпечення, адресного надання соціальної підтримки населенню, стратегій оптимізації соціального забезпечення та зайнятості населення, системи надання соціальних послуг, підвищення соціальної активності громадян, функціонування недержавних фондів та організацій, діяльність яких спрямована на соціальний захист населення та надання соціальних послуг; вивчення зарубіжного досвіду державного регулювання у сфері соціальної політики.

Професорсько-викладацький склад кафедри:

Ярошенко Алла Олександрівна – завідувач кафедри соціальної політики, профессор, доктор філософських наук;

Ярошенко Ольга Григорівна – професор, доктор педагогічних наук;

Патинок Оксана Петрівна – професор кафедри, кандидат психологічних наук;

Сухицька Наталія Валеріївна – доцент, кандидат юридичних наук;

Ткач Іванна Яремівна – доцент кафедри, кандидат філософських наук;

Чернін Ігор Маркович – доцент кафедри, кандидат економічних наук;

Агапова Марина Борисівна – доцент кафедри, кандидат філософських наук;

Коновалова Марта Валеріївна – доцент кафедри, кандидат наук з державного управління;

Румянцева Тетяна Володимирівна – доцент, кандидат педагогічних наук;

Гальчич Ірина Петрівна –  викладач кафедри соціальної політики;

Мариніч Оксана Миколаївна – викладач кафедри соціальної політики;

Свинціцька Ірина Юріївна – викладач кафедри соціальної політики;

Кондур Капіталіна Анатоліївна – викладач кафедри соціальної політики

Кафедра забезпечує викладання таких навчальних дисциплін на різних курсах як «Актуальні проблеми соціальної політики», «Система соціального захисту», «Основи менгеджменту соціальної сфери», «Фінансове забезпечення і методи нарахування соціальної допомоги», «Соціальна психологія», «Супервізія в соціальній роботі»,  та інші.

Кафедра співпрацює з фаховими державними інституціями та громадськими організаціями, серед яких Міністерство соціальної політики України, Київський обласний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді,  Київська міська державна адміністрація, МБФ «Альянс громадського здоров’я»,  БФ «Кожній дитині в Україні», громадських організаціях «Дружба, спорт, здоров’я», БФ «СОС Дитяче містечко», «Карітас – Київ», МБФ «Варнава», ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ» м. Київ, Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла-Страда – Україна», Міжнародна благодійна організація «Служба порятунку дітей», Молодіжна громадська організація «Об’єднання  «Молодь України»  та інші.

Кафедра  тісно співпрацює з багатьма закордонними навчальними закладами. Серед ВНЗ-партнерів кафедри Інститут наук про виховання Педагогічного університету імені Комісії народної освіти в Кракові (Польща), Університет Градец Кралове (Чехія), Вища лінгвістична школа м.Ченстохова (Польща), Факультет соціальної роботи Манітобського університету (Канада).

На кафедрі реалізується міжнародна навчальна програма «Подвійний диплом» спільно з Вищою Лінгвістичною школою у м. Ченстохова (Польща). Метою цього проекту є реалізація дистанційного навчання та здобуття паралельно диплому європейського зразка студентами кафедри. В рамках проекту, паралельно здобувають фах за кордоном понад 50 студентів.

Метою соціального забезпечення як складової соціальної політики держави та галузі практичної діяльності є розробка та реалізація програм соціального захисту різних категорій населення на державному та місцевому рівнях.

Фахівець спеціальності «Соціальне забезпечення» може працювати на таких посадах:

-       спеціаліст департаментів Міністерства соціальної політики та департаментів місцевих адміністрацій;

-       керівник громадських організацій, профспілкових об’єднань, у системі соціального забезпечення на підприємствах;

-       фахівець державної служби зайнятості з найму робочої сили

-       державний інспектор

-       інспектор з виплати пенсій;

-       інспектор з призначення пенсій;

-       інспектор із соціальної допомоги;

-       інспектор-ревізор;

-       страховий агент та агент з зайнятості і трудових контрактів.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

 IMG b98dabfaf098e32d263585567aadc3e3 V

IMG 9356

IMG 01c8d0050e53a5db8a9c62d9ba760b05 V

fotofotofoto6

 

 

   
© ALLROUNDER