Пол ова Руi сс Гунцiн ер Досс 20.11.201720 листопада 2017 року професор Морітц Гунцінґер, член наглядової ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Міхаель Руїсс, почесний професор журналістики Вісконсінського міжнародного університету Україна (ВМУУ), Гансюрген Досс, почесний доктор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та колишній член парламенту Німеччини, Штефан Шупбах, професор Франкфуртського університету прикладних наук, взяли участь у заходах у Німецькому музеї кіно у Франкфурті, присвяченому Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Захід був організований Генеральним консулом України у м. Франкфурт-на-Майні Аллою Польовою та Марілуїзе Бек, колишнім членом парламенту Німеччини, Європейського парламенту та Державним секретарем уряду Німеччини. Досс провів дуже довгу і продуктивну дискусію щодо нинішніх українських справ з Марілуїзе Бек, яка є послідовним прихильником антиросійських санкцій, введених ЄС та Німеччиною, і була нагороджена орденом княгині Ольги у серпні 2017 року. Учасники також отримали привітання від Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Вісконсінського міжнародного університету Україна.

2017 11 27 000322