IMG 783520 вересня 2017 року на порядку денному засідання Вченої ради Факультету соціально-економічної освіти та управління було обговорено важливі питання.

На засіданні декан, професор Володимир Євтух висловив вдячність та урочисто нагородив за підсумками роботи НПУ імені М.П. Драгоманова у 2016/2017 н.р. Студентську раду факультету «За розвиток студентського самоврядування», нагороду отримала Марія Бикович (голова Студентської ради факультету).

 

30.01 130 січня 2018 року викладачі та студенти Факультету соціально-економічної освіти та управління дали інтерв’ю для телепередачі «Київ Live» телеканалу «Київ».

Експертом з питань трудової міграції виступив соціолог Сергій Штепа, кандидат політичних наук, професор, завідувач кафедри соціальних та публічних комунікацій, який поділився досвідом власних соціологічних досліджень та розповів, чому українці їдуть за кордон, які на те головні причини та які еміграційні перспективи України.

Думками про емігрантські настрої серед молоді поділилися студенти-магістри спеціальності «Соціологія» Дмитро Шуляк та Ірина Насушна.

113 лютого 2018 року відбулося зібрання робочої групи з питань міжнародного співробітництва. Очільник робочої групи, декан Факультету соціально-економічної освіти та управління, професор Володимир Євтух, професор Ганна Кісла та доцент Юлія Сюсель обговорили основні напрямки діяльності з міжнародними науково-освітніми центрами у 2018 році.

20180122 211122

 

Декан Факультету соціально-економічної освіти та управління професор Володимир Євтух 22 січня взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. Урочистості відбулися у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український Дім".

З промовою на урочистостях виступив Президент України Петро Порошенко.

Фото 124 квітня 2018 року на базі факультету соціально-економічної освіти та управління Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова була проведена рекламно-інформаційна кампанія «Батьківство – поклик душі».

Дана кампанія була розроблена та проведена студенткою 2 курсу магістратури, Цикаленко Іриною (науковий керівник Вайнола Р.Х. – доктор педагогічних наук, профессор кафедри соціальної педагогіки).

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ