IMG 6537Відповідно до розпорядження декана факультету соціально-економічної освіти та управління, професора Євтуха В.Б. від 30.01.2018р. №22 з 05 по 09 лютого 2018 року була здійснена перевірка наявності обов’язкової навчально-методичної документації на кафедрах факультету соціально-економічної освіти та управління робочою групою складі голови робочої групи Чугаєвського В.Г. (голова науково-методичної ради факультету соціально-економічної освіти та управління, кандидат педагогічних наук. професор кафедри соціології) та членів робочої групи: Пиголенко Д.В. (заступник декана факультету соціально-економічної освіти та управління з навчально-методичної роботи, ст. викладач кафедри соціальних та публічних комунікацій); Вакуленко О.В. (голова профбюро факультету соціально-економічної освіти та управління, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки); Любарець В.В. (секретар науково-методичної ради факультету соціально-економічної освіти та управління, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності).

Довідка_про_результат_перевірки

Додаток_1