З вітальним словом до учасників конференції звернувся в.о. ректора НПУ імені М.П.Драгоманова д-р філос. н., академік, проф. Віктор Андрущенко.

Про проект «Ягеллонські ідеї у контексті суспільних викликів», фінансований Міністерством закордонних справ Республіки Польщі у рамках конкурсу «Публічна дипломатія 2017 – компонент «Співпраця у межах публічної дипломатії 2017», частиною якого є конференція, розповів його керівник д-р соц. н. Лєшек Корпоровіч.

В.о. ректора Віктор Андрущенко нагородив за довголітню плідну співпрацю та проведення спільних наукових заходів відзнаками НПУ імені М.П. Драгоманова: д-р соц. н., керівника проекту Лєшека Корпоровіча – Золотою медаллю «Михайло Петрович Драгоманов 1841-1895» та д-ра, заступника декана Державної вищої школи інформатики та підприємництва в Ломжі Сільвію Яскулу Ювілейною медаллю «180 річчя НПУ імені М. П. Драгоманова».

З вітальним словом виступив директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України к. політ. н. Андрій Юраш.

На конференції з цікавими доповідями, що викликали жваве обговорення, виступили дослідники Польщі та України: Джоанна Дзядович (Міжнародна організація молодіжної народної творчості «IOV World» – консалтингова організація ЮНЕСКО, Краків, Польща), Володимир Євтух (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Ганна Кісла (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Вавжинець Конарскі (Академія фінансів та бізнесу VISTULA у Варшаві, Польща), Лєшек Корпоровіч (Ягеллонський університет, Краків, Польща), Павел Пліхта (Ягеллонський університет, Краків, Польща), Анатолій Ручка (Інститут соціології Національної академії наук України, Київ, Україна), Геннадій Ставицький (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київ, Україна), Малгожата Стефановіч (Ягеллонський університет, Краків, Польща), Сільвія Яскула (Державна вища школа інформатики та підприємництва в Ломжі, Ломжа, Польща).

Участь в обговоренні та дискусії взяли: Лесь Белей (Польський інститут у Києві, Київ, Україна), Лариса Вахніна (Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України, Київ, Україна), Олег Голець (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Тетяна Голубенко (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Олена Гриценко (Міністерство закордонних справ України, Київ, Україна), Сергій Дудар (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Олександр Золотухін (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Наталія Коваліско (Львівський національний університет імені Івана Франка, Львів, Україна), Костянтин Коган (магістр, Нью-Йорк, США), Максим Колесніченко (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Олександр Коротич (фахівець з управління проектами та програмами у сфері маркетингових досліджень, Київ, Україна), Юлія Кравцова (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Рефік Куртсеїтов (Кримський інженерно-педагогічний університет, Автономна Республіка Крим), Олег Мазурик (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київ, Україна), Олена Малиновська (Національний Інститут стратегічних досліджень, Київ, Україна), Олег Падалка (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Анжела Паронікян (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Харків, Україна), Оксана Патинок (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Любов Пиголенко (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Людмила Савенкова (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Валентина Степико (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Юлія Сюсель (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Руслан Фірсов (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Лариса Хижняк (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харків, Україна), Олександр Цвєтков (Київський університет імені Бориса Грінченка, Київ, Україна), Дмитро Чугаєвський (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Ольга Шкира (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (Переяслав, Україна), Сергій Штепа (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Ганна Щілінська (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Андрій Юраш (Міністерство культури України, Київ, Україна), Алла Ярошенко (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна) та інші.

Усі учасники конференції були нагороджені сертифікатами.

Детальна інформація див.: Програма.

IMG 7939IMG 8445