МОЛОДІЖНА АКЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА

МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ БОРОТЬБИ ЗІ СНІД

ЗА УЧАСТЮ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МІСТА КИЄВА

ТА ПЕРФОРМАНС КИЇВСЬКОГО ПЛЕЙБЕК-ТЕАТРУ "ДЕЖА ВЮ ПЛЮС"

DSC 0132

08.12.2016 року о 10.30 (ауд. 44, вул. Освіти, 6) для студентів та викладачів Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова була проведена МОЛОДІЖНА АКЦІЯ присвячена Міжнародному Дню боротьби зі СНІД, організована спільно з Київською міською державною адміністрацією (Яремійчук Леся Василівна – начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту  Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації), театром Перформанс Київського плейбек-театру "Дежа вю плюс" (Володимир Вікторович Савінов – керівник театру).                   Із словами привітання до учасників Молодіжної акції, яка присвячена Міжнародному Дню боротьби зі СНІД, від факультету соціально-психологічних наук та управління виступила Тетяна Олександрівна Голубенко – доцент, кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету по роботі зі студентами.

Перформанс плейбек-театр – інтерактивне соціально-психологічне і мистецьке дійство для всіх учасників.

Плейбек-перформанс для всіх учасників Молодіжної акції надало можливість їм відреагувати емоції, а також відрефлексувати в нестандартній формі окремі змістовні питання, що стосуються поширення СНІД як соціальної проблеми. А організаторам – почути безпосередній зворотній зв’язок студентів та викладачів. Всі учасники психолого-театрального дійства, зібравшись разом, мали можливість поділитись своєю точкою зору на зазначену тему та особистими емоціями.

Студенти та викладачі Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловили подяку та побажання про продовження співпраці з Київською міською державною адміністрацією, театром Перформанс Київського плейбек-театру "Дежа вю плюс".

DSC 0001
DSC 0022DSC 0025DSC 0028DSC 0031DSC 0032DSC 0110