Соціальні гарантії і компенсації Випускникам Університету працевлаштованим за педагогічним профілем

Після укладення договору на молодих фахівців (спеціалістів) поширюються усі види соціального захисту, передбачені для працівників колективним договором відповідного підприємства, установи, організації.

Вускникам, які закінчили університет з відзнакою, за рішенням Замовника може встановлюватися вища заробітна плата.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.06.2015 року № 616 "Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям Випускників вищих навчальних закладів у 2015 році" Випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки та приступили до роботи, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Допомога надається Випускникам денної форми навчання, які навчались за рахунок бюджетних коштів за державним замовленням та уклали Договір про роботу на посадах педагогічних працівників.

Для нарахування одноразової адресної грошової допомоги молодий фахівець (спеціаліст) до 10 жовтня поточного року подає у відділ професійно-кар’єрної орієнтації та працевлаштування університету документи:

•        заяву встановленого зразка (Додаток 9);

•        Договір про працевлаштування Випускників вищих навчальних закладів, які навчалися за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю (в трьох примірниках) (Додаток 7);

•        копію паспорта;

•        копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

•        копію наказу управління (відділу) освіти про призначення на посаду;

•        копію трудової книжки;

•        свідоцтво про шлюб (у разі зміни прізвища).

Виплата допомоги здійснюється в університеті на підставі наказу ректора до кінця поточного року.

7.4. З метою матеріальної та моральної підтримки молодих фахівців-педагогів м. Києва розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 08.09.2005 № 1697 для них встановлено:

•        забезпечення безкоштовними проїзними квитками та необхідною науково-методичною літературою;

•        виплату одноразової матеріальної допомоги в розмірі 1000 гривень при прийомі на роботу;

•        надбавки до заробітної плати;

•        персональні стипендій кращим молодим фахівцям-педагогам.

Рішенням Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації від 18.08.2006 № 87 встановлена доплата молодим фахівцям, які мають дипломи з відзнакою, у розмірі 50% від посадового окладу.

Наказом Головного управління освіти і науки Київської міської держадміністрації від 23.10.2003 № 513 "Про порядок атестації педпрацівників, які мають освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавра, спеціаліста та магістра та стаж педагогічної роботи 3 роки" затверджено право молодих педагогів на позачергову атестацію.