16938652 1734936010151992 3459400916456916342 n«Коли бачишстількиактивних, небайдужих, молодих людей, розумієш – нашійкраїні бути!»  – Тетяна Володимирівна Матусевич – кандидат філософських наук, викладач кафедри соціальної політики Факультету соціально-психологічних наук та управління, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Сучасне суспільство як і його потреби є дуже мінливим і потребує ретельного контролюне лише з боку державного апарату але й соціальної свідомості кожного особисто.

Саме тому, освітньо-виховним  трендом стало залучення прогресивної частки населення - молоді до вирішення певних муніципальних проблем та конфліктів, що передбачає собою пошук свіжих альтернативних рішень і нового погляду та підходу.

В світлі цього, 24-25 лютого 2017 р. у м. Запоріжжя було поведено Фестиваль молодіжних муніципальних проектів, участь у якому прийняли викладачі та студенти НПУ імені Драгоманова,  Факультету соціально-психологічних наук та управління. Фестиваль проводився на базі факультету соціології та управління Запорізького національного університету за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США.

Даний захід став  своєрідним фіналом всеукраїнської програми по залученню молоді до муніципального самоврядування,  основною метою якого є  популяризація проектної діяльності серед активної молоді та створення всеукраїнської мережі муніципальних проектних команд. Протягом 2 днів учасникам була запропонована цікава програма, що включала  в себе презентації та обговорення молодіжних муніципальних проектів за секціями,  обмін  ідеями та спільне вирішення локальних проблем.

По закінченню відбулось нагородження команд, проект яких, набрали найбільшу кількість позитивних відгуків експертів, серед них був проект і нашої команди Факультету соціально-психологічних наук та управління – «4hearts», який посів 1 місце

16996203 391981684498708 207394039839858864 n

17021559 391981804498696 2041525532047278308 n