1125   04-1

Кафедра соціології факультету соціально-психологічних наук та управління продовжує реалізовувати свою стратегію міжнародних наукових комунікацій.28 лютого 2017 року відбулася зустріч декана факультету доктора історичних наук, професора, члена-кореспондента НАН України Володимира Євтуха з науковцями-фахівцями етносоціологічних досліджень Анкарського університету соціальних наук (Анкара, Турецька республіка): доктор, керівник Проекту Філіз Тутку Айдін Безікоглу, дослідник Середньосхідного технічного університету, аспірант факультету регіональних досліджень Фетхі Куртій Шахін і дослідник-магістр Ферідеханум Усеінова.

Турецькі колеги презентували зміст Проекту «Права меншин та їх реалізація на прикладі казанських татар, чеченців у Росії та кримських татар в Україні у пострадянському просторі у період з 1991 по 2014 рр., у якому можлива участь науковців  Етносоціологічної школи професора В. Євтуха.

Мета Проекту – дослідити політичні, соціальні, економічні та культурні аспекти, надані права та проблеми меншин в Україні.

Зустріч була пошуком оптимальних шляхів спільних наукових досліджень, у першу чергу, з проблем національних меншин, як в Україні, так і в Туреччині.

У травні 2017 року науковці України і Туреччини домовилися про проведення спільної конференції у м. Києві в НПУ імені М.П. Драгоманова. Передбачається, що наступна конференція відбудеться в Анкарському університеті соціальних наук і цей науковий проект буде довготривалим, цікавим та ефективним.

 

http://evaluation.com.ua/

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ