tolokavid1   13 листопада 2019 року відбулася студентська толока на території Видубицького монастиря за підтримки Київської міської державної адміністрації, зокрема Яремійчук Лесі Василівни, заступника декана факультету з навчально-методичної роботи, доцента Голубенко Тетяни Олександрівни, професора кафедри соціальної політики Патинок Оксани Петрівни та студентського парламенту факультету (Бикович Марії). Видубицький монастир, розташований між двома пагорбами над Дніпром, являє важливу історико-архітектурну цінність. Давній монастир був заснований в ХІ столітті князем Всеволодом – сином Ярослава Мудрого. Пізніше він став родинним монастирем князя Володимира Мономаха та його нащадків.

tolokavid2

Видубицький Михайлівський монастир – один із найбільш таємничих та найбільш цікавих монастирів Києва. Під час студентської толоки на території Видубицького монастиря, яка на нашому Факультеті вже стала традиційною, були проведені роботи з благоустрою території монастиря. Учасники толоки одержали завдання з конкретною ділянкою роботи: прибирання довкілля.

tolokavid3

Були залучені студенти спеціальностей «Соціальне забезпечення», «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота» та викладачі факультету соціально-економічної освіти, зокрема професор кафедри соціальної політики Патинок Оксана Петрівна, доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи Голубенко Тетяна Олександрівна, викладач Федоренко Любов Петрівна. На території Видубицького монастиря розташований некрополь, де поховано основоположника наукової педагогіки України Костянтина Ушинського. Наш факультет доглядає за могилою видатного вченого.

tolokavid3

Студенти під керівництвом наставників упорядкували прилеглі території монастиря, на клумбах позгрібали сміття та листя, підчистили бордюри, підмели тощо.

tolokavid3

Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним студентом та викладачем, принесе суспільну користь і зробить це місце кращим. Учасники толоки попрацювали плідно та згуртовано, сповнені прагнення духовного очищення!