71114628 541410286669431 7299527267238019072 n   1 жовтня 2019 року "Школа Social лідерства - Student" (керівник Д.Д.Бибик) кафедри теорії та технології соціальної роботи (завідувач проф. О.Г.Карпенко) показала важливість студентської зустрічі на Факультеті соціально-екомічної освіти (декан проф. В.Б.Євтух) в навчальному корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова, куди з змістовним виступом завітала представниця 1+1 Media Production - Аліна Марценю

23cfqaesd

Вона презентувала студентам інформативні відео, що розкрили поняття "корпоративної соціальної відповідальності" і запропонувала платформу онлайн навчання - курсу "Корпоративна соціальна відповідальність", де можна значно розширити свої погляди і навчитись будувати соціальний бізнес, знайти ідеї і мотивацію. Потужна Платформа онлайн-навчання Impactorium допоможе студентам спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» дізнатися більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі справи.

71107897 2548491548559864 6956092954876313600 n

"Школа Social лідерства - Student" спільно з 1+1 Media Production активно співпрацюють і вже з цього навчального року на факультеті соціально-економічної освіти стартує безкоштовний онлайн курс "Корпоративна соціальна відповідальність", для студентів та викладачів університету. Організатором є "Школа Social лідерства - Student" НПУ імені М.П. Драгоманова.

71304966 471605400104114 6563951668973535232 n

Кожен, хто має бажання присвятити себе добру і навчитись будувати корисний, як для себе, так і для суспільства, бізнес, може зареєструватись на даний курс, а в кінці отримати сертифікат, що обов'язково стане в нагоді. Тому, не втрачаємо можливість бути на крок вперед. Приєднуємося! Нас понад 50 слухачів курсу і ми є першими. Стань і ти ним! Для того, щоб стати учасником онлайн-курсу «Корпоративна соціальна відповідальність», необхідно слідкувати за новинами про діяльність "Школи Social лідерства - Student" НПУ на сайті університету й у соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/groups/212226806029275/)

72397969 1854058718074035 1773137197583564800 n

3rwevr2c2r3

Студентське навчання в самому запалі, але ми, учасники дякуємо організаторам "Школи Social лідерства - Student" за можливість розвиватись і ставати кращими!

«Школа SOCIAL лідерства – STUDENT»ф