konfa1

16 травня 2019 року у Національній Бібліотеці НПУ імені М. П. Драгоманова відбулося чергова сесія Наукової Етносоціологічної Школи професора Володимира Євтуха.

З вітальним словом до учасників сесії звернувся декан Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова д-р істор. н., академік, проф. Володимир Євтух.

Почесний професор в галузі зв’язків з громадськістю та комунікації, Почесний професор НПУ імені М.П. Драгоманова Моріц Гунцінгер, нагородив відзнакою «Europa Virtutibus Unita» від Міжнародної Асоціації Почесних докторів, професорів національних університетів України з Австрії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Португалії, Об’єднаного Королівства Великої Британії Олену Малиновську та Олега Діденка.

konfa2

konfa3

konfa4

На початку засідання наукової сесії для учасників чекав неймовірний подарунок - «Дослідницько-навчальні пошуки у чарівних звуках музики» Предсталена захоплюючим Тріо з Канади: д-р Корнел Волак (кларнет), доц. Джуіліан Тардіф(скрипка), Майкл Брідж (аккордеон).

konfa5

konfa6

konfa7

На конференції з цікавими доповідями, що викликали жваве обговорення, виступили дослідники Польщі та України: Володимир Євтух «Наукові школи у контексті дослідницьких просторів: змагання міфів і реальностей» (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Лєшек Корпоровіч «Етносоціологічна школа та Ягелонські культурні студії» (Ягеллонський університет, Краків, Польща), Сільвія Яскула «Етносоціологічна перспектива у межах міжкультурної евалюації» (Державна вища школа інформатики та підприємництва в Ломжі, Ломжа, Польща). Людмила Савенкова презентація книги «Володимир Євтух. Траєкторії обставин і власної долі: плідне сплетіння» (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна).

konfa11

konfa12

Участь в обговоренні та дискусії взяли: Марія Бикович (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Олег Голець (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Тетяна Голубенко (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Олег Діденко (Полтава, Україна), Ірина Заїнчківська (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Ганна Кісла (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна) Олена Малиновська (Національний Інститут стратегічних досліджень, Київ, Україна), Олег Падалка (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Оксана Патинок (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна)

konfa16

konfa8

Любов Пиголенко (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Андрій Попок (Київ, Україна), Анатолій Ручка (Інститут соціології НАН України, Київ, Україна), Сергій Рик (Пере'яслав Хмельницький), Сергій Сабадаш (Київ, Україна), Валентина Сандугей (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Геннадій Ставицький (КНУ імені Тараса Шевченка, Київ, Україна), Світлана Ставицька (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна) Валентина Степико (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Володимир Трощинський (Національна академія державного управління при Президентові України, Київ, Україна), Олена Уваркіна (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Валентина Федас (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Руслан Фірсов (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Лариса Хижняк (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Харків, Україна), Олександр Цвєтков (Київський університет імені Бориса Грінченка, Київ, Україна), Людмила Черній (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Віталій Чугаєвський (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Дмитро Чугаєвський (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Сергій Штепа (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Ганна Щілінська (Київ, Україна), Анна Юреєва (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна), Алла Ярошенко (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київ, Україна) та інші.

konfa8

Усі учасники конференції були нагороджені сертифікатами та подяками

konfa23

konfa24