yh09.04.2019р. кафедрою соціальної політики Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова спільно з Міжнародною благодійною організацією «Чіріклі» проводиться круглий стіл для студентів та науковців на тему: «Соціальна робота з національними меншинами в Україні: проблеми та перспективи (До дня ромів).»

Місце проведення м.Київ, вул. Освіти №6, 3й поверх, конференц зал, час проведення 11:00-14:00 год.

В роботі круглого столу беруть участь: декан факультету соціально-економічної освіти, член-кореспондент НАН України, професор – Євтух В.Б.; президент міжнародного благодійної організації «Чіріклі» – Кондур Ю.Д.; завідувач кафедри соціальної політики, доктор філософських наук, професор – Ярошенко А.О.; професор кафедри соціальної політики – Патинок О.П.; студенти СНТ імені Григорія Волинки Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова.

Мета круглого столу полягає у сприянні ефективній міжкультурній взаємодії усіх соціальних груп українського суспільства включаючи національні меншини та застосуванні посередництва для поліпшення комунікації і співпраці між ромським населенням та надавачами соціальних послуг.

Результатом круглого столу буде подолання стереотипів щодо ромського населення.