PHO1    27-28 березня 2019 р. Кафедрою соціальної політики Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)». Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова затверджено базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 23 «Соціальна робота» зі спеціальності 232 «Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)».

Організаційний комітет ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)» складався із завідувача кафедри соціальної політики Ярошенко Алли Олександрівни, доктора філософських наук, процесора, яка здійснювала загальне керівництво та доцентів кафедри – Ткач Іванни Яремівни, кандидата філософських наук і Коновалової Марти Валеріївни, кандидата наук з державного управління, які забезпечували всі підготовчі й організаційні питання.

До участі в ІІ етапі Олімпіади було запрошено переможців І етапу олімпіади зі спеціальності «Соціальна допомога (Соціальне забезпечення)». Так, для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади свої заявки подали двадцять один учасник від Національного університету «Львівська політехніка», Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Київського університету імені Бориса Грінченка Інститут людини, Тернопільського національного економічного університету, Рівненського державного гуманітарного університету, Черкаського державного технологічного університету та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Базовий заклад вищої освіти, НПУ імені М.П. Драгоманова, що проводив ІІ етап Олімпіади забезпечив студентам-учасникам дотримання умов викладених у Положенні про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, а саме проходження ними чотирьох турів:

І тур – тестування з професійно-орієнтованої підготовки.

ІІ тур – розв’язання ситуаційного завдання.

ІІІ тур – розробка інформаційного буклету.

IV тур – захист соціального проекту.

За результатами проходження визначених чотирьох турів переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)» стали наступні студенти:

І місце – Деревенчук Оксана Василівна, студентка 4го курсу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

ІІ місце – Зібровський Андрій Олександрович, студент 4го курсу Тернопільського національного економічного університету;

ІІІ місце – Пархоменко Дар’я Юріївна студентка 3го курсу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Всі інші учасники ІІ етапу Олімпіади також проявили себе як творчі, креативні та теоретично підготовлені учасники і отримали різні грамоти в номінаціях за: теоретичну підготовленість, успішне поєднання теорії та практики, практичну цінність проекту, творчий підхід до вирішення наукових завдань, інноваційність у розв’язанні соціальної проблеми та інноваційний підхід до організації дослідження.

Членами журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)» стали наступні науковці:

Євтух Володимир Борисович, доктор історичних наук, професор, декан факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;

Фурман Анатолій Васильович, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Тернопільського національного економічного університету;

Мельник Людмила Пилипівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Патинок Оксана Петрівна, кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри соціальної політики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;

Шаповалова Тетяна Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка».

Варто зазначити той факт, що з кожним роком підготовка фахівців зі спеціальності «Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)» стає все більш актуальною та якіснішою, що засвідчують результати студентської олімпіади – 2019!

PHO2

PHO3