Openday1

15.03.2019 року на факультеті соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбувся "День Відкритих дверей".

Openday2

З вітальним словом до присутніх звернувся декан факультету, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор Володимир Борисович Євтух. У своєму виступі він презентував майбутнім абітурієнтам факультет, розповів, зокрема, про його діяльність, напрямки підготовки фахівців, можливості саморозвитку у стінах факультету.

Openday2

З вітальним словом до присутніх звернувся Майбутніх абітурієнтів із спеціальностями, за якими здійснюються підготовка фахівців, особливостями навчально-виховної роботи за спеціальностями, умовами прийому на 2019 рік доповіла "заступник декана з навчально-методичної роботи факультету кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Олександрівна Голубенко." Абітурієнтам були представлені досягнення та переваги факультету, перелік конкурсних предметів для вступу на спеціальності, особливості вступної кампанії 2019 року та спеціальності факультету:

Openday2

Спеціальність «Соціальна робота» освітня програма/спеціалізація «Соціальна педагогіка» та спеціальність «Освітні, педагогічні науки» освітня програма/спеціалізація «Соціально-виховна робота з дітьми та молоддю» представила завідувач кафедри соціальної педагогіки доктор педагогічних наук, професор Рената Хейкіївна Вайнола.

Openday2

Спеціальність «Соціальне забезпечення» освітня програма/спеціалізація «Соціальне інспектування» представила завідувач кафедри соціальної політики, доктор філософських наук, професор Алла Олександрівна Ярошенко.

Openday2

Спеціальність «Економіка» освітні програми/спеціалізації «Світове господарство», «Економіка збуту», «Економіка та інформатика» представлена завідувачем кафедри економіки освіти доктором педагогічних наук, професором Олегом Семеновичем Падалкою.

Openday2

Завідувач кафедри соціології та публічних комунікацій, кандидат історичних наук, доцент Людмила Віталіївна Черній надала інформацію про підготовку фахівців зі спеціальності «Соціологія» за освітніми програмами/спеціалізаціями: «Соціологія освіти», «Соціальні комунікації», «Евалюація науково-освітніх програм».

Openday2

Спеціальність «Соціальна робота» освітні програми/спеціалізації «Соціальний захист населення», «Соціальна робота» представила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та технології соціальної роботи Артеменко Інна Едуардівна.

Openday2

Про студентське життя розповіла голова студентського парламенту магістр соціальної роботи Марія Бикович. Активну участь у Дні відкритих дверей прийняли представники відділів освіти з метою поширення інформації серед загальноосвітніх закладів та коледжів і залучення абітурієнтів на навчання у Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

Для проведення «Дня Відкритих дверей» долучилися студенти й магістранти факультету, які поділились із старшокласниками враженнями про студентське життя, навчання, практику у літніх оздоровчих таборах, у школах. Їхнє спілкування було активним і цікавим. Абітурієнти отримали рекламні буклети, брошури, друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Наприкінці заходу студенти гостинно запросили випускників на навчання. Учні шкіл зацікавилися спеціальностями факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та подякували за надану інформацію.