oon1   19 березня 2019 р. Представники ООН в Україні (Олена Лаба, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та Анна Мисишин, волонтер ООН) спільно з кафедрою теорії та технології соціальної роботи (проф. О.Г.Карпенко) за ініціативою студентів «Школи Social лідерства - Student» (керівник Д.Д. Бибик) провели освітню презентацію щодо ключових напрямів сталого розвитку з урахуванням специфіки їх досягнення в Україні на Факультеті соціально-економічної освіти.

Захід відвідало понад 50 учасників: студенти спеціальності «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Соціальне забезпечення», завідувачі кафедр теорії та технології соціальної роботи (проф. О.Г.Карпенко) та соціальної педагогіки (проф. Р.Х.Вайнола), також викладачі (доц. І.Е.Артеменко, доц. О.М. Шишова, ст. викл.М.В. Коновалова).

oon2

Під час виступу Представник ООН, Олена Лаба, зазначила, що розуміння того, що стале майбутнє залежить від того, що ми робимо сьогодні – основа Цілей сталого розвитку.

Волонтер ООН, Анна Мисишин, висловила сподівання, що саме студенти спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» та «Соціальна педагогіка», приєднаються до активної популяризації Цілей сталого розвитку в Україні.

Підтвердженням соціальної активності студентів стала відзнака студента 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Дмитра Чередниченка як «Активного волонтера», що співпрацює з БФ «Незалежна країна» з нагоди Всесвітнього Дня соціальної роботи.

Після освітньої презентації «Глобальні цілі сталого розвитку» всі учасники приєдналися до активного обговорення та надали свої коментарі щодо розуміння Цілей сталого розвитку в Україні.

oon3

Дар’я Бибик – ст. викладач кафедри теорії та технології соціальної роботи