oon1   19 березня 2019 р. Представники ООН в Україні (Олена Лаба, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та Анна Мисишин, волонтер ООН) спільно з кафедрою теорії та технології соціальної роботи (проф. О.Г.Карпенко) за ініціативою студентів «Школи Social лідерства - Student» (керівник Д.Д. Бибик) провели освітню презентацію щодо ключових напрямів сталого розвитку з урахуванням специфіки їх досягнення в Україні на Факультеті соціально-економічної освіти.

 

 

    Захід відвідало понад 50 учасників: студенти спеціальності «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Соціальне забезпечення», завідувачі кафедр теорії та технології соціальної роботи (проф. О.Г.Карпенко) та соціальної педагогіки (проф. Р.Х.Вайнола), також викладачі (доц. І.Е.Артеменко, доц. О.М. Шишова, ст. викл.М.В. Коновалова).

oon2 

 Під час виступу Представник ООН, Олена Лаба, зазначила, що розуміння того, що стале майбутнє залежить від того, що ми робимо сьогодні – основа Цілей сталого розвитку.

  Волонтер ООН, Анна Мисишин, висловила сподівання, що саме студенти спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» та «Соціальна педагогіка», приєднаються до активної популяризації Цілей сталого розвитку в Україні.

Підтвердженням соціальної активності студентів стала відзнака студента 4 курсу спеціальності «Соціальна робота» Дмитра Чередниченка як «Активного волонтера», що співпрацює з БФ «Незалежна країна» з нагоди Всесвітнього Дня соціальної роботи.

Після освітньої презентації «Глобальні цілі сталого розвитку» всі учасники приєдналися до активного обговорення та надали свої коментарі щодо розуміння Цілей сталого розвитку в Україні.

oon3

oon3

oon3

oon3

oon3

Дар’я Бибик – ст. викладач кафедри теорії та технології соціальної роботи

 

 

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ