podvudiplom1

В 2014 році була підписана Угода про співпрацю між Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова (Україна) та Вищою лінгвістичною школою у Ченстохові (Польща) про початок втілення спільного проекту «Подвійні дипломи».

podvudiplom2

podvudiplom3

Вища лінгвістична школа у Ченстохові розпочала свою діяльність у 1992 році і на сьогоднішній день посідає провідні місця у польських рейтингах вищих навчальних закладів. Завдяки програмі дистанційної освіти (E-learning) Вища лінгвістична школа є відомою у Польщі, де студент, шляхом викориcтання сучасних інтерактивних технологій (зокрема, E-platforma), має можливість заощадити на часі, приїжджаючи до ВНЗ всього 2 рази на семестр. Особливий підхід до кожного студента підтверджує гасло Вищої лінгвістичнї школи, що для неї важливими є люди "Ważni są ludzie".

podvudiplom4

Мета даного проекту є залучення широких верств населення до освітніх програм у Польщі, адаптованих до українського законодавства та нормативів, враховуючи сучасні вимоги ринку праці; забезпечення вільного доступу української молоді України до цих програм на пільгових умовах.

Завдання проекту:

• організаційні заходи щодо зарахування та навчання у польських ВНЗ; •

забезпечення пільгової оплати за навчання; • організація переїзду в Польщу і додому;

• допомога у забезпеченні житлом у Польщі під час навчання;

• допомога в оволодінні польською та англійською мовами, історією Польщі, культурою Польщі.

Напрями: педагогіка, соціальна робота, соціальне забезпечення (рання шкільна освіта, дошкільне виховання, опікунська педагогіка і ресоціалізація, суспільна педагогіка і педагогіка праці), PR і журналістика, філологія (англійська, німецька).

podvudiplom6

На сьогоднішній день організаторами проекту є кафедра соціальної політики Факультету соціально-економічної освіти під керівництвом доктора філософських наук, професора Ярошенко Алли Олександрівни. Організатори проекту займається комплексною підтримкою українців, які бажають навчатися у Польщі - як під час вступу до вишів, так і під час навчання.

podvudiplom7

Студенти можуть здобути якісну європейську освіту за різнотерміновими програмами паралельного навчання з отриманням для студентів одночасно двох державних дипломів (українського та європейського).

Переваги програми:

• Доступність. Адаптовані програми навчання для українців, знижки від 60 % до 100%, стипендії.

• Індивідуальний підхід.

• Престижність і європейська якість. Нострифікація європейських дипломів.

• Стажування і практика на підприємствах Євросоюзу.

• Міжнародні виставки, конференції, олімпіади.

• Дозвілля і молодіжні ініціативи.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!

podvudiplom8