PhotoPhoto1

24 січня 2019 року у Блакитній залі НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся урочистий випуск студентів факультету соціально-економічної освіти, які здобули освітній ступень «Магістр» за спеціальностями «Соціальна робота», «Освітні, педагогічні науки», «Соціальне забезпечення», «Соціологія», «Економіка».

Із отриманням дипломів випускників привітав декан факультету доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України Володимир Євтух. Декан вручив дипломи з відзнакою студентам-відмінникам факультету соціально-економічної освіти.

PhotoPhoto1

До своїх вихованців звернулися завідувачі кафедр та викладачі: доцент Оксана Міхеєва, професор Олена Карпенко, професор Оксана Патинок, професор Олег Падалка, доцент Людмила Черній, які побажали випускникам зайняти гідне місце у житті та успішно реалізувати себе у професійній діяльності.

PhotoPhoto1

Під час урочистої церемонії відбулося нагородження студентів – відмінників навчання, активних учасників позанавчальної діяльності.

PhotoPhoto1

Протягом заходу присутні насолоджувалися концертною програмою від студентів та співробітників факультету. Перед глядачами з музичними номерами виступили Софія Півняк, Олег Голець та учасники танцювального колективу «Jam» НПУ імені М.П. Драгоманова. Концертну програму вели Софія Півняк та Андрій Ярмолюк.

PhotoPhoto1

Вітаємо вас, дорогі випускники!

Бажаємо вам особистого успіху, кар’єрних здобутків, вірних друзів, щедрої долі та невичерпної енергії!

PhotoPhoto18