photografiya1

Розвиток вищої освіти України у європейському просторі потребує посилення уваги до проблеми виховання особистості, здатної до самостійного розв’язання проблем, самовизначення і творчого саморозвитку, що відображено в Законах України «Про освіту», «Про вищу освіту», Національній доктрині розвитку освіти України, Концепції педагогічної освіти та ін. Реалізація цього стратегічного завдання неможлива без модернізації насамперед виховного процесу зі студентами для розвитку їх нахилів, обдаровань, здібностей, індивідуальності.

З метою підготовки студентів до майбутнього сімейного життя та формування в них адекватних уявлень про відповідальне ставлення до виконання ролей батьків була проведена відкрита лекція спільно з Громадською організацією «Про лайф» (Тетяна Кулик, тренер, кандидат юридичних наук) та факультетом соціально-економічної освіти (Тетяна Голубенко, кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету) .

Батьківство неможливе без батьківської відповідальності, яка у своїй основі має дуальну природу – це відповідальність перед соціумом і відповідальність перед собою. Кожен дорослий член сім’ї має бути відповідальним за інших членів сім’ї (дружину, чоловіка, дітей) і за сім’ю загалом.

photografiya2jpg

Студенти та викладачі Факультету соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловили подяку та побажання про продовження співпраці з представниками Громадської організації «Про лайф».