ЗИМОВА ПРОГРАМА ЗИМА -2019- КРАСІЯ

1lid

2-9 лютого 2019 року на території Ужанського національного природного парку (Закарпаття, с. Сіль, туркомплекс «Едельвейс») за сприянням ректора університету проф. В.П. Андрущенка, підтримці проф. Г.М. Торбіна, проф. І.Т. Горбачука, проф. М.С. Корця, декана Факультету соціально-економічної освіти проф. В.Б.Євтуха, завідувача кафедри теорії та технології соціальної роботи проф. О.Г.Карпенко та ефективній допомозі Н.М. Євдокимової відбулося тренінгове навчання студентів «Школи Social лідерства - Student».

2lid

3lid

Гостинність Ужанського національного природного парку (директор В.І.Биркович) та туристичного комплексу "Едельвейс", згуртованість колективу під керівництвом А.С.Кирлика, створювали загальний настрій, якість та комфорт проведення Зимової програми «Школи Social лідерства - Student».в мальовничому куточку Закарпаття з чистим повітрям, природним джерелом мінеральної води, чаруючим гірським краєвидом та смачними закарпатськими смаколиками.

4lid

Успішність організації та проведення тренінгових занять, майстер-класів, дискусій, було забезпечено організаторами (керівник школиД.Д. Бибик), командою тренерів              (Д.Д. Бибик, І.Б. Савельчук, В.В. Сироватко)та командою запрошених гостей – учасників Зимового Інтенсиву – 2019 Київського Інституту Гештальта та Психодрами (С. Венедикт), які спільно створили навчально-тренінгове середовище в умовах гірського спортивного відпочинку соціально-згуртованих студентів спеціальності «Соціальна робота», які впевнено крокують до соціальних змін.

5lid

6lid

Зимова Програма «Школи Social лідерства - Student» Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова була успішно реалізована завдяки активності студентської молоді, яка здобувала навички та компетенції соціальних лідерів, розкривала нові можливості для розвитку власного лідерського потенціалу, цього разу, створюючи власні пропозиції щодо забезпечення сталого розвитку громади засобами соціального підприємництва. Пошук ефективних шляхів через створення та захист ідей Start-up проектів стали підсумковим й спрямованим етапом закріплення отриманих знань й навичок з соціального підприємництва та підвищення соціального лідерства у лідерів.

7lid

8lid

9lid

Отримання сертифікатів учасниками Зимової Школи тільки підтвердили їх активну лідерську позицію та прояв власного інтелектуально-творчого потенціалу, що надало сподівання організаторам та тренерам продовжувати зусилля щодо формування умов для поширення студентського лідерського руху НПУ ім. М.П. Драгоманова.

10lid

11lid

Усім учасникам та тренерам Школи наснаги, продуктивності та ефективної співпраці в організації наступної Програми «Літо-2019-Синевир», яка традиційно проводиться у травні на Навчально-науковій базі «Синевир» НПУ імені М.П. Драгоманова.

13lid

14lid