111111111

З нагоди Дня Збройних сил України на факультеті соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова студентами спеціальності «Соціальне забезпечення» та викладачами кафедри соціальної політики (завідувач кафедри Ярошенко Алла Олександрівна, доктор філософських наук, професор) проведено патріотичні виховні активності «На захисті рідної землі» з метою формування активної громадянської позиції щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.

222222222

333333

Студенти і викладачі мали можливість спілкуватися із тими, хто боронив нашу землю від терористів, сепаратистів: викладачем кафедри філософської освіти НПУ імені М.П.Драгоманова кандидатом історичних наук, доцентом Гороховим Сергієм Вікторовичем та капеланом Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького ієреєм Андрієм Гулем.

44444

55555

Про розвиток патріотичних почуттів в молоді, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто захищає нашу землю, віддав за неї своє життя висловився декан факультету Євтух Володимир Борисович, доктор філософських наук, професор.

66666

Організатори зустрічі - викладачі кафедри соціальної політики Мариніч Оксана Миколаївна – методист факультету, викладач кафедри соціальної політики та Патинок Оксана Петрівна – кандидат психологічних наук, професор кафедри соціальної політики.

77777

8888888

99999

Зустріч закінчилась на високому духовному пориві з молитвою за Україну та виконанням духовного гімну нашої країни «Боже, Великий єдиний!»