90990099009

06 грудня 2018 року Кафедрою соціальної політики Факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова проведено науковий семінар на тему: «Сучасні питання щодо захисту прав та гідності в період сьогодення».

Про участь у науковому семінарі заявило 33 студенти та п’ять викладачів на чолі із завідувачем кафедри соціальної політики професором Ярошенко А.О. Студентам у підготовці доповідей допомагали наступні викладачі кафедри соціальної політики: Ярошенко А.О., Патинок О.П., Ткач І.Я., Тополь О.В., Сухицька Н.В., Коновалова М.В., Агапова М.Б., Чернін І.М.

17171717

Викладачами кафедри соціальної політики було представлено наступні соціальні теми доповідей для обговорення, це питання щодо: власної гідності як професійної цінності фахівця соціальної сфери (Патинок О.П.); соціально-психологічної допомоги військовослужбовцям – учасникам бойових дій (Тополь О.В.); охорони материнства як особливого інструменту захисту майбутнього (Ткач І.Я.)

14141414

Студенти, які представили свої наукові пошуки виступили з наступними темами: Державне регулювання в системі надання гуманітарної та благодійної допомоги населенню України (Ящук Юлія, 1мСЗ); Кризова сім’я – це також сім’я , яка має право на існування (Пісковець Марія, 24 СД); Соціальне підприємництво як інноваційний підхід зайнятості населення (Чернуха Валентина, 2мСЗ); Технології соціального захисту безробітних в Україні (Гаврик Валерія, 34 СД); Права людини як найвища цінність сьогодення (Бугаєвська Віолетта, 14 СД); Презентація соціального проекту «Переможці», присвячений ветеранам Ато, заснований за спільної ініціативи Телевізійної Служби Новин каналу «1+1» (Дудка Олександра ,1мСЗ); Характеристика пільг і виплат учасникам бойових дій - воїнам АТО (Лазоренко Тетяна, 2мСЗз); Проблема дітей з інвалідністю та можливості реалізації їхніх прав у сучасному соціумі (Котик Мар’яна, 34 СД); Криза «зустрічі зі старістю» та особливості підтримки людей похилого віку (Назарська Валерія, 34 СД); Чи зможемо ми врятувати майбутнє? (Палига Ілліна, 14 СД); Домашнє насильство як суспільний резонанс та традиція (Журибеда Ольга, 34 СД); Соціальне сирітство в Україні (Туркевич Катерина, 34 СД); Проблема насильства шляхом сексуальних домагань (Дергунова Ольга, 24 СД); Адиктивна поведінка серед підлітків та молоді (Старшун Владислава, 34 СД); Соціальний захист безпритульних осіб (Асауленко Анастасія, 34СД).

18181818

16161616

1919191919

Важливо вказати на той факт, що студенти старших курсів були прикладом для студентів 1-3 курсів бакалаврату, які обмінялися успішним досвідом діяльності в різних установах та організаціях соціальної сфери. Також, досвід участі в такого роду заходах дозволяє їм вчитися висловлювати свої думки та обговорювати в колі колег, однокурсників, почути різні погляди на одну і туж соціальну ситуацію.

1313131313