001

        29 листопада 2018 року студенти та викладачі кафедр соціальної педагогіки (доцент Олена Вакуленко, доцент Ірина Ясточкина), теорії та технології соціальної роботи (доцент Тетяна Голубенко) Факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова прийняли участь у VІІ Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства: мрія 3.0 спроектований вимір, який проходив в НСК «Олімпійський» з метою оптимізації професійної підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери.

 

002

003

      Форум створений як майданчик для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Вперше Форум відбувся у 2012 році, а вже минулоріч учасниками Форуму стали понад 1300 представників ОГС України та 14 інших країн світу. Проводить Форум ІСАР “Єднання” у партнерстві з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Урядом Швеції (Sida), Програмою розвитку ООН, Офісом Ради Європи, Представництвом ЄС, Фондом Ч.С. Мотта, Міжнародним фондом «Відродження» та багатьма іншими.

004

005

      Учасники Форуму – це представники українських благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

        Формат Форуму – багато локацій, де відбувається багато подій. Це як традиційні майстер-класи, «круглі столи» й дебати, так і унікальні «Зустріч з донором», «Печа.Куча», «Цукерня», «Жива бібліотека», «КІНОгалявина», «Лабораторія практичних робіт». Традиційно у ході Форуму відбуваються різні виставки – соціальних підприємств, найкращих практик роботи в громаді, дієвих моделей надання соціальних послуг тощо.

        Тема Форуму 29 листопада - "Практики свободи". У головному фокусі цього дня - спроможності, які треба зміцнити громадським і благодійним організаціям, щоб свобода із далекого філософського поняття стала щоденною рутиною кожного українця.

        Свобода - це наміри та вчинки, який кожен з нас обирає. Правила, яких ми дотримуємося усвідомлено. Сплатити податки, взяти участь у виборах. Працювати чесно та віддано. Не боятися розповісти про корупцію. Не чекати, доки хтось інший вирішить усі проблеми. А ще - невпинно ініціювати зміни на краще скрізь, де бачиш "поломку". Тільки втіливши ці побутові та організаційні практики в Україні, ми здобудемо таку жадану свободу жити щасливим та гідним життям.

       Така свобода потребує виховання та самовиховання. Постійного тренування. Така свобода - не завжди зручна і не завжди комфортна. Отже, прийшов час саме для таких практик свободи!

006

007

008

        В рамках роботи Форуму студенти та викладачі прийняли участь у виставці «Мережі та коаліції, вплив синергії».

Чотири головні тематичні блоки Форуму відображатимуть найважливіші "практики свободи" громадських і благодійних організацій:

  • незалежність (фінансова сталість, паритетні стосунки з владою);
  • суспільний "мандат довіри" (практикування декларованих цінностей, дійсне лідерство змін);
  • залучення громадян та громад; громадянська освіта;
  • секторальна і міжсекторальна співпраця (партнерства та коаліції, залучення бізнесу).

     Тема Форуму 30 листопада - "Хол Чемпіонів" Другий день був повністю присвячений практикам і інструментам роботи у громаді. Кращі практики ділилися досвідом щодо залучення громади, дізналися про нові інструменти та прийоми порівнювання себе з рештою світу. Звісно ж, не залишився осторонь і процес децентралізації.

009

        Всі присутні були в захваті від участі у Формі, залишились задоволеними та під великими враженнями.

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ