1111       28 листопада 2018 року у Колонній залі Київської міської адміністрації відбулася Всеукраїнська конференція "День Гідності. Вшануй", яку організувало Міністерство молоді та спорту у співпраці з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та громадськими організаціями.

2222

Початок роботи конференції – о 10.00 (Київ, вул. Хрещатик, 36, колонна зала КМДА). Участь у роботі конференції взяв Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

3333

Серед учасників та запрошених гостей: Ігор Гордійчук, начальник Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, генерал-майору, Герой України; Андрій Тетерук, народний депутат України; Сергій Кудінов, ректор Національної академії Служби безпеки України, представники Міністерства оборони України.

4444

Мета заходу – гідне вшанування пам’яті героїв боротьби українського народу, популяризація їхніх подвигів на державному рівні задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності.

Ми повинні вшановувати тих, хто поклали своє життя заради того, щоб ми жили у сильній та незалежній державі. Адже «Нації творять герої»!

5555