1

21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи - саме в цей день у 2004 році в українській столиці розпочалася Помаранчева революція, а у 2013 - Революція гідності.

Це свято прийшло на зміну Дню свободи, який за рішенням Віктора Ющенка відзначався з 2005 по 2011 роки, поки не був скасований президентом Віктором Януковичем.

У 2014 році його офіційний статус відновив Петро Порошенко з того часу Україна одночасно святкує річниці Помаранчевої революції і Євромайдану.

Цього року – це п'ята річниця початку Євромайдану. Громадяни та студенти відзначали День Гідності та Свободи.

2

3

О 10:00 21 листопада 2018 року розпочався поминальний молебень та урочисте покладання квітів на алеї Героїв Небесної сотні у каплиці (верхній вхід м. "Хрещатик", алея Героїв Небесної Сотні, 3).

4

5

В рамках акції "Пам'ятаємо" пройшла хода студентів факультету соціально-економічної освіти спільно з Київською міською державною адміністрацією до меморіалу Героїв Небесної Сотні, під час якої запалювали лампадки.

6

7

8

Тривала неймовірна атмосфера. Студенти та викладачі факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова мали неймовірну можливість розділити цей важливий день – День гідності та свободи! Шануймо його!!!!

9

Студенти, професорсько-викладацький склад факультету спільно з представниками КМДА вшанували пам’ять загиблих захисників нашої Батьківщини на Алеї Небесної сотні. Героїчні подвиги українських воїнів в АТО назавжди залишаться в пам’яті нашого народу.

10

Слава Україні! Героям слава!

 

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ