1

21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи - саме в цей день у 2004 році в українській столиці розпочалася Помаранчева революція, а у 2013 - Революція гідності.

Це свято прийшло на зміну Дню свободи, який за рішенням Віктора Ющенка відзначався з 2005 по 2011 роки, поки не був скасований президентом Віктором Януковичем.

У 2014 році його офіційний статус відновив Петро Порошенко з того часу Україна одночасно святкує річниці Помаранчевої революції і Євромайдану.

Цього року – це п'ята річниця початку Євромайдану. Громадяни та студенти відзначали День Гідності та Свободи.

2

3

О 10:00 21 листопада 2018 року розпочався поминальний молебень та урочисте покладання квітів на алеї Героїв Небесної сотні у каплиці (верхній вхід м. "Хрещатик", алея Героїв Небесної Сотні, 3).

4

5

В рамках акції "Пам'ятаємо" пройшла хода студентів факультету соціально-економічної освіти спільно з Київською міською державною адміністрацією до меморіалу Героїв Небесної Сотні, під час якої запалювали лампадки.

6

7

8

Тривала неймовірна атмосфера. Студенти та викладачі факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова мали неймовірну можливість розділити цей важливий день – День гідності та свободи! Шануймо його!!!!

9

Студенти, професорсько-викладацький склад факультету спільно з представниками КМДА вшанували пам’ять загиблих захисників нашої Батьківщини на Алеї Небесної сотні. Героїчні подвиги українських воїнів в АТО назавжди залишаться в пам’яті нашого народу.

10

Слава Україні! Героям слава!