Фото 1_.JPG

 18 квітня 2018 року у Науковій бібліотеці НПУ імені М.П. Драгоманова відбулося засідання Вченої ради Факультету соціально-економічної освіти та управління.

Фото 2_.JPG

Фото 3_.JPGНа порядку денному засідання Вченої ради під керівництвом голови Вченої ради, декана Факультету соціально-економічної освіти та управління, доктора історичних наук, професора Володимира Борисовича Євтуха було обговорено низку важливих питань.

На засіданні декан, професор Володимир Євтух висловив вдячність та урочисто нагородив подяками:

Фото 4_.JPG

Команду факультету «За І місце у спортивних змагання з міні-футболу серед збірних студентських команд на Кубок ректора НПУ імені М. П. Драгоманова»:

 1. Антона Аксаментова – студента 34СД групи
 2. Максима Демченка – студента ІМ1 групи
 3. Дениса Печериченка – студента ІМ1 групи
 4. Олександра Рембезу – студента 14СД групи
 5. ВладиславаСавченка – студента 12МО групи
 6. Івана Сапранюка – студента 12МО групи
 7. Микиту Сімонова – студента 31СЦ групи
 8. Захара Славича – студента 14СД групи
 9. Владислава Сокоренка – студента 12МО групи
 10. Олексія Сомка – студента 41 СЦ групи (капітана команди)
 11. Євгена Хохлова – студента 24СД групи

Фото 5_.JPG

Команду факультету «За професійний виступ у традиційному Святі «Руху, краси і здоров’я» та активну участь у спортивному житті Факультету»:

 1. Дарину Подліпальну – студентку ІМ1 група
 2. Дар’ю Царькову – студентку ІМ1 групи
 3. Дар’ю Сівцеву – студентку ІМ2 групи

Фото 7_.JPGФото 6_.JPG

Оксану Патинок (кандидата психологічних наук, професора кафедри соціальної політики) Подякою ректора «За вагомий особистий внесок у розвиток факультету і досягнення високих показників у професійній діяльності».

Наталію Кочубей (завідувача кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності, доктора філософських наук, професора) Подякою ректора «За вагомий внесок у розвиток університету і досягнення високих показників у професійній діяльності».

Олега Падалку (завідувача кафедри економіки освіти, доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України, заслуженого працівника освіти України) «За вагомий особистий внесок у розвиток міжнародного співробітництва та зміцнення авторитету Факультету соціально-економічної освіти та управління».

Марію Редькіну (старшого викладача кафедри фізичного виховання та єдиноборств факультету фізичного виховання та спорту) «За вагомий внесок у професійну підготовку студентів-переможців Факультету соціально-економічної освіти та управління з міні-футболу на Кубок ректора НПУ імені М.П. Драгоманова».

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ