IMG 5330

5 квітня 2017 року о 13.00 відбувся у Спортивному комплексі університету фінал Кубку Ректора НПУ  ім. М.П. Драгоманова з міні – футболу серед збірних студентських команд факультетів і Інститутів. До фіналу пройшли дві команди: Факультет соціально-психологічних наук та управління (відповідальний тренер Алла Недільська) та Інститут екології економіки і права (відповідальний тренер Геннадій Кротов) НПУ ім. М.П. Драгоманова. Щорічний матч з міні-футболу за Кубок Ректора вже давно став традиційним в НПУ імені М.П.Драгоманова.

На грі були присутні, окрім студентів, і поважні гості.

Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова, член-кореспондент НАН України, академік НАПН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко, який побажав учасникам здоров’я, чесної та безкомпромісної гри й успіхів у навчально-виховній діяльності.

Віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів України, президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Мисюра нагородив Ректора почесним дипломом та побажав успіхів футболістам університету.

Привітав учасників Кубку Ректора з міні-футболу і президент Фан-клубу «Динамо» (м. Київ) Сергій Михайленко.

Захід відвідали заслужений майстер спорту СРСР, олімпійський чемпіон, заслужений тренер України, спортивний директор ФК Динамо-Київ, завідувач кафедри футболу НПУ імені М. П. Драгоманова, доцент Олексій Михайліченко, начальник Київської міської філії з фізичної культури і спорту МОН України доцент Сергій Бобровник, перший віце-президент федерації футболу м. Києва Віктор Старовойт та декани факультетів: соціально психологічних наук та управління – професор Володимир Євтух, фізичного виховання та спорту – професор Олексій Тимошенко, філософської освіти і науки – професор Іван Дробот,  а також голова студентського профкому доцент Станіслав Цибін та директор Центру студентського спорту доцент Микола Тимчик.

Гра була дуже напруженою та динамічною. Гравці кожної команди показали хороший результат та злагодженість. Результат матчу – 7:2 і перемогу здобула команда факультету екології, економіки і права. Факультет соціально-психологічних наук та управління зайняв почесне 2 місце. Вітаємо наших футболістів !

IMG 5214IMG 5280IMG 5284IMG 5285IMG 5299IMG 5300IMG 5335