IMG 1401

29 березня 2017 року у рамках міжнародного проекту «Іммігранти в суспільстві: виклики освіті» представники Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (Київ, Україна), Латвійського Університету (Рига, Латвія) та Вищої лінгвістичної школи (Ченстохова, Польща) мали нагоду відвідати Почесне консульство Латвійської Республіки в м. Чернігові та Чернігівській області й поспілкуватися з Почесним консулом Оленою Вишняковою та директоркою Центру латвійської культури «Латвія-арт» Іриною Харченко.

Відбулася зустріч з ректором Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка Миколою Носком, на якій були обговорені можливості подальшої співпраці та напрямки проектів, що зацікавили всі сторони. Декан Факультету соціально-психологічних наук та управління Володимир Євтух вручив йому Медаль «За визначний внесок у поширення ідеї Єдності Європи».

Під час засідання круглого столу «Досвід освіти мігрантів у навчальних закладах різного рівня акредитації» було представлено команду проекту й обговорено його основні цілі та етапи. Власним досвідом включення мігрантів у освітній процес поділилися представники з Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова: Володимир Євтух, Ганна Кісла, Ольга Тополь, Людмила Савенкова, Юлія Сюсель, Руслан Фірсов, Сергій Штепа, Алла Ярошенко; з Латвійського Університету: Рудіте Андерсоне, Майя Балоде, Івета Гудаковська, Аіда Крузе, Луція Рутка, з Вищої лінгвістичної школи: Едіта Садовська.

Представники Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка долучилися до реалізації проекту, оскільки діалог з грецькою, єврейською, німецькою, ромською та іншими общинами, що проживають у Чернігівській області, стане плідним для реалізації проекту.

Детальна інформація про перебіг семінару та учасників див. Програму.

IMG 1276IMG 1278IMG 1295IMG 1300IMG 1320IMG 1324IMG 1330IMG 1369IMG 1383IMG 1401IMG 1408IMG 1415IMG 1501IMG 1502IMG 1503IMG 1504IMG 1505IMG 1569IMG 1570IMG 1578IMG 1587IMG 1617IMG 1648