Репозитарій НПУ

enpuir

image-0-02-05-7385d89506af119f58eaaa27f38b5626b37844985b1b35549200061306d86447-V27.10.2016 року о 10.00 (ауд. 44, вул. Освіти, 6) для студентів та викладачів Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова була проведена МОЛОДІЖНА АКЦІЯ на тему «Молодь має право», організована спільно з Київською міською державною адміністрацією (Яремійчук Леся Василівна – начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту  Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації), Національною академію внутрішніх справ України (Шульга Олег – ад'юнкт докторантури та аспірантури Національної академії внутрішніх справ Україні, капітан поліції), Управлінням патрульної поліції м. Києва Департаменту патрульної поліції України (Корецька Тетяна Олександрівна, Парвов Дмитро Валерійович – лейтенанти поліції, інспектори роти № 6 батальону      № 4),

Київським міським центром сім‘ї «РОДИННИЙ ДІМ» (Тітова Ольга Вікторівнаначальник відділу з гендерних питань КМЦС «Родинний дім»,  гештальт і арттерапевт).  Із словами привітання до учасників Молодіжної акції на тему «Молодь має право» від факультету соціально-психологічних наук та управління виступила Тетяна Олександрівна Голубенко – доцент, кандидат педагогічних наук, заступник декана з виховної роботи факультету.

Лейтенанти поліції, інспектори роти № 6 батальону № 4 Управління патрульної поліції м. Києва Департаменту патрульної поліції України Корецька Тетяна Олександрівна, Парвов Дмитро Валерійович розповіли студентам та викладачам Факультету соціально-психологічних наук та управління про патрульну поліцію, яка є одним із структурних підрозділів Національної поліції України, про оснащення, склад (піші,автомобільніта мотопатрулі, а такожкінний патруль для паркових зон, річковий патруль), обов’язки (цілодобово патрулює міста України, забезпечує громадський порядок та безпеку, першим реагує на повідомлення про правопорушення і надзвичайні події, надає поліцейські послуги, первинну медичну та невідкладну допомогу громадянам, забезпечує безпеку дорожнього руху, розглядає справи про адміністративні правопорушення і застосовує засоби адміністративного впливу до правопорушників, організовує заходи безпеки на місці ДТП, оформлення необхідних документів), продемонстрували поліцейські спецзасоби.

З відкритою лекцією «Правова свідомість - показник виховання молоді» виступив ад'юнкт докторантури та аспірантури Національної академії внутрішніх справ Україні Шульга Олег, яка перейшла у дискусію і викликала жваве обговорення цієї актуальної теми серед студентів та професорсько-викладацького складу факультету.

Було проведено інтерактивне заняття  з використанням кінотерапії на тему «Небезпека ближче ніж ти думаєш» Тітовою Ольгою Вікторівною – начальником відділу з гендерних питань КМЦС «Родинний дім»,  гештальтом і арттерапевтом, метою якого було привернення уваги до актуальної для українського суспільства проблеми насильства в сім’ї, жорстокого поводження між однолітками, протидії торгівлі людьми, забезпечення прав молоді.

Студенти та викладачі Факультету соціально-психологічних наук та управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловили подяку та побажання про продовження співпраці з Київською міською державною адміністрацією, Національною академію внутрішніх справ України, Управлінням патрульної поліції м. Києва Департаменту патрульної поліції України, Київським міським центром сім‘ї «Родинний Дім».

DSC 0014 1DSC 0017image-0-02-03-7d0ff4c2ab2604881c9abc64dce0349bad7676ab7b183e6d5f90b03836b7de90-VDSC 0023