Репозитарій НПУ

enpuir

yXmO0oVtb1YШановні Драгоманівці  !!!

Вже цієї п’ятниці запрошуємо  поринути у казковий світ арт-терапії –

ІІІ Всеукраїнський фестиваль АRT-PRACTICE STUDENTS – 2016 !

19 сертифікованих майстрів арт-терапії всеукраїнського та міжнародного масштабу, 18 майстер-класів та 20 годин творчості, драйву й натхнення!!!

Якщо Вам цікаво:
• зібрати інноваційні інструменти для практичної діяльності;
• легко, швидко і з задоволенням вирішувати власні запити й потреби клієнта;
• створювати нові техніки для роботи;
• стати професіоналом у своєму напрямку,

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО АRT-PRACTICE STUDENTS – 2016 !

Всі учасники гарантовано отримають сертифікати та чудовий настрій.

В рамках фестивалю, за участю керівництва  Факультету, керівництва ДМЦ "Артек.UA", представників Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників Київської міської державної адміністрації  відбудеться урочисте відкриття Арт-центру соціально-психологічної реабілітації дітей із числа ВПО "BARVA", що реалізовано за рахунок гранту Президента України.

Також запрошуємо долучитися до обговорення шляхів співпраці викладачів кафедр Факультету у даному проекті.

4 листопада 2016 року, вул.Освіти, 6, початок о 10.00

програма

Реєстрація за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGyHtPBgeZhQHH_m_wM0UC4zHOUbrWHz1gamA203ZUI-LxmA/viewform?c=0&w=1