Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

ped psyh zast     Стартував  спільний проект  Університетського коледжу південно-східної Норвегії (факультет математичної та природничої освіти) та  Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (факультет педагогіки та психології (декан – академік В. Бондар).

ped psyh 1

Безпосередню участь у проекті під назвою «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» беруть кафедра педагогіки і методики початкового навчання (завідувач проф. І. Шапошнікова) та кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості (завідувач проф. Г. Цвєткова).

ped psyh 2

Загальна мета проекту – підвищити якість педагогічної освіти Україні, Норвегії та Палестини через розвиток демократичної культури у викладанні. На шляху до цього поставлено вже кілька конкретних завдань:

• аналіз і порівняльна характеристика найкращих практик впровадження демократичної культури в освіту;
  • розробка, на основі дослідження, навчальних планів, програм та курсів підвищення кваліфікації як викладачів вищої школи, так і вчителів початкової школи;
  • організація міжнародних навчальних поїздок студентів та адміністративних представників факультетів з метою знайомства, запровадження та поширення найкращого педагогічного досвіду демократизації педагогічної освіти.

Цільовою групою цього проекту є викладачі НПУ імені М.П. Драгоманова, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Університетського коледжу Південно-Східної Норвегії та Інституту досліджень миру Близького Сходу в Палестині.

Перший етап проекту передбачає обмін ідеями та досвідом, проведення порівняльного дослідження з концептуальних питань демократії в освіті. До цільових груп, які беруть участь в проекті входять дослідники, педагоги, вихователі дошкільних навчальних закладів.

ped psyh 3

Співпраця розпочалася з цікавих, насичених зустрічей серед яких візит норвезько-палестинської делегації до дитячого закладу дошкільної освіти «Кудрявський», який співпрацює з кафедрою педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості.

ped psyh 4

Це унікальний навчально-виховний центр в м. Києві. Зарубіжні партнери побачили і відчули комфортну, унікальну атмосферу, створену високопрофесійними педагогами. Новітні освітні технології та методики, захоплюючі виховні заходи для малюків, інтегровані заняття, ефективна співпраця з родинами дошкільнят – це все вразило наших норвезьких та палестинських колег!

ped psyh 5

Такі зустрічі мають позитивний результат і сприяють підвищенню рівня  знань та розуміння концепції демократії в освіті та її зв’язку з різними культурними та політичними контекстами, пов'язаними з загальною концепцією демократії на  регіональному/національному рівнях в Норвегії, Україні та Палестині, а також поліпшенню розуміння України та її культурного й політичного контексту.

ped psyh 6

Факультет педагогіки і психології

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність