Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

zustrich zast    Ось уже й навчальний рік розпочався для аспірантів, зарахованих на перший курс навчання.

А 17 жовтня 2017 року вони усі зібралися у залі послухати перші настанови очільника нашого вишу, адже цього дня мали змогу зустрітися з Віктором Андрущенком, ректором НПУ імені М.П. Драгоманова.

Ректор привітав молодих науковців та дав їм кілька слушних і цінних порад, почерпнутих з власного життєвого досвіду, приправивши їх, звичайно, жартами та цікавими історіями.

«Для початку оберіть тему, до якої у Вас лежить душа, – зазначив Віктор Петрович, – але врахуйте, що вона має бути потрібною – державі, суспільству, навчально-освітньому процесу. А далі – працюйте! Читайте, полемізуйте, не гайте дарма часу. А ще раджу досконало вивчити англійську мову та ще одну-дві іноземні додатково. І головне – не відкладайте роботу над дисертацією у довгий ящик. Пам’ятайте, що всі Ваші витрачені сили обов’язково окупляться, і Ви врешті станете кандидатом наук, або ж доктором філософії за сучасними нормативами».

Долучились до привітань і проректор з наукової роботи  Григорій Торбін, декан корекційної педагогіки та психології Віктор Синьов, голова профспілкового комітету студентів Станіслав Цибін, вчений секретар університету Леся Панченко, завідувач відділу аспірантури та докторантури Ксенія Боднар, завідувач кафедри математики і теорії та методики навчання математики Василь Швець та ін.

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність