Репозитарій НПУ

Наш логотип

НПУ

Пошук у Google

novyny    Останнім часом у певної частини студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова виникли принципові розходження в думках та справах щодо завдань і принципів діяльності органів студентського самоврядування.

Окремі члени Студентської ради і особа, яка ініціює себе,  як її голова (хоча є усі підстави вважати її нелегітимною), своїми діями розбалансували діяльність студентського колективу. Через застосування ними брудних технологій, залякування та шантаж, студенти 11-ти факультетів із 16 були змушені висловити їм недовіру та своє прагнення представляти справжні інтереси всього колективу студентів на принципах відкритості, прозорості та колегіальності.

В результаті цих заходів більшістю факультетів був створений Студентський парламент, який висловив бажання в своїй діяльності керуватися законодавством, що відповідає нормам ст. 40 Закону України «Про вищу освіту» про студентське самоврядування. Після цього з боку певних осіб почався тиск на тих студентів, які намагаються організувати повноцінну і злагоджену роботу студентського самоврядування в університеті. Справа дійшла до прямого залякування та погроз як студентів, так і працівників, що є грубим порушенням Законів України і тягне за собою передбачену законодавством України відповідальність.

До адміністрації університету звернулися окремі студенти із проханням захистити їх і відгородити від необґрунтованих тиску та погроз. Адміністрація Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова змушена висловити обурення щодо відвертих погроз, залякувань та образ. Ганебна діяльність цих псевдоактивістів призводить лише до ескалації загальної напруги, що негативно впливає на освітній процес, підриває імідж та авторитет університету.

Ректорат університету, не втручаючись в діяльність органів студентського самоврядування, підтримує студентський актив у намірі перезавантажити їх діяльність шляхом організації виборів нового складу органів студентського самоврядування університету, який дійсно буде вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

Ректорат університету

Короткі новини

З Міжнародним днем студента!

student    Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!!

З найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

Прес-служба університету

З Днем української писемності та мови

mova

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

avp  Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 22 листопада 2018 року о 12:00 в ауд.231 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на лекцію, яку проводитиме людина, що вміє пробудити справжній інтерес до філософії, професіонала, який поділиться своїми секретами пізнання життєвих істин, розкриє питання ролі й місця філософії у суспільстві та спільно з вами спробує з'ясувати у чому ж полягає сенс людського буття.

Лектор – ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко.

Тема лекції: «ЯК Я РОЗУМІЮ ФІЛОСОФІЮ».

Прес-служба університету

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах