Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

novyny    Останнім часом у певної частини студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова виникли принципові розходження в думках та справах щодо завдань і принципів діяльності органів студентського самоврядування.

Окремі члени Студентської ради і особа, яка ініціює себе,  як її голова (хоча є усі підстави вважати її нелегітимною), своїми діями розбалансували діяльність студентського колективу. Через застосування ними брудних технологій, залякування та шантаж, студенти 11-ти факультетів із 16 були змушені висловити їм недовіру та своє прагнення представляти справжні інтереси всього колективу студентів на принципах відкритості, прозорості та колегіальності.

В результаті цих заходів більшістю факультетів був створений Студентський парламент, який висловив бажання в своїй діяльності керуватися законодавством, що відповідає нормам ст. 40 Закону України «Про вищу освіту» про студентське самоврядування. Після цього з боку певних осіб почався тиск на тих студентів, які намагаються організувати повноцінну і злагоджену роботу студентського самоврядування в університеті. Справа дійшла до прямого залякування та погроз як студентів, так і працівників, що є грубим порушенням Законів України і тягне за собою передбачену законодавством України відповідальність.

До адміністрації університету звернулися окремі студенти із проханням захистити їх і відгородити від необґрунтованих тиску та погроз. Адміністрація Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова змушена висловити обурення щодо відвертих погроз, залякувань та образ. Ганебна діяльність цих псевдоактивістів призводить лише до ескалації загальної напруги, що негативно впливає на освітній процес, підриває імідж та авторитет університету.

Ректорат університету, не втручаючись в діяльність органів студентського самоврядування, підтримує студентський актив у намірі перезавантажити їх діяльність шляхом організації виборів нового складу органів студентського самоврядування університету, який дійсно буде вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом.

Ректорат університету

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність