2017 11 07 101425

10 листопада 2017 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «Ягеллонські ідеї в контексті суспільних концепцій культурних прав: перспектива етнічно диверсифікованого простору».

Конференція є частиною проекту «Ягеллонські ідеї у контексті суспільних викликів», фінансованого Міністерством закордонних справ Республіки Польщі у рамках конкурсу «Публічна дипломатія 2017 – компонент «Співпраця у межах публічної дипломатії 2017».

Організатори: Ягеллонський університет, Асоціація соціального розвитку та міжкультурного діалогу – Cooperantis, Факультет соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М.П. Драгоманова, Центр евалюації науково-освітніх та соціальних програм, Наукова етносоціологічна школа професора Володимира Євтуха у співпраці з Експертною радою з державної етнополітики Міністерства культури України.

Місце проведення конференції: Київ, вул.Пирогова, 9, НПУ імені М. П. Драгоманова, зала засідань Вченої ради 231.

На конференції будуть обговорюватися питання:

-          Ягеллонські ідеї у контексті суспільних концепцій культурних прав.

-          Культурні права в релігійному дискурсі на зламі ХХ-ХХІ століття.

-          Культурно-політичні умови диференційованого сприйняття Ягеллонських ідей.

-          Ягеллонські традиції багатокультурності і етнічна політика Литви після 1988 року.

-          Ягеллонські інспірації міжкультурної освіти.

-          Ягеллонські ідеї у стимулюванні нематеріального культурного розвитку.

-          Культурні права в українському поліетнічному просторі: засади та практики.

-          Культурна компетентність та участь українського населення в культурі.

-          Етнічні спільноти у полікультурному ландшафті України.

-          Психологічні аспекти міжетнічної толерантності у контексті міжкультурного спілкування тощо.

Передбачається участь відомих дослідників Польщі та України: керівника проекту «Ягеллонські ідеї у контексті суспільних викликів» професора Лєшека Корпоровіча, доктора Сільвії Яскули, професора Вавжинця Конарскі, професора Володимира Євтуха, професора Анатолія Ручки, професора Ганни Кіслої та інших.

Мови семінару: українська, польська.

Пропозиції щодо участі та питання до обговорення прохання подавати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальна інформація:

1. www.facebook.com/ideejagiellonskie