804bab21993bd2eecfaa200613fbecb520 березня 2018 року в корпусі на вул. Освіти, 6 відбулася зустріч декана та заступників зі студентським активом Факультету соціально-економічної освіти та управління, на якій були присутні студенти всіх спеціальностей.

На зустрічі були обговорені актуальні питання студентського життя: кількісні та якісні показники успішності студентів, можливості академічної мобільності, залучення до молодіжних міжнародних проектів, наукові та громадські активності, збільшення практичної складової навчального процесу, участь студентського активу у роботі вступної кампанії, шляхи оптимізації проживання в гуртожитках.

За результатами зустрічі були визначені основні напрямки роботи та шляхи активізації діяльності студентів.