Репозитарій НПУ  

Центр діаспори  

logo crd

АВ НПУ  

Наш логотип  

НПУ

Життя в гуртожитку, ТАК як воно є насправді

• Бемц
  • Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
6 років 11 місяців тому #1283 від Бемц
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
День добрий!!!
хочу розповісти про проблеми які існують в гуртожитку, та почути від ВАС.

я другокурсниця яка заїхала в 8 гуртожиток. і те що я побачила, дуже сильно шокувало мене.
основне це те що відносення вахтерів до студентів просто жахливе...
умови життя не реальні, томущо плити працюють по годинно, ніяких чайників, не дозволяють привозити меблі, холодильник брати в оренду тільки у коменданта, студрада НЕАДЕКВАТНА!!!, кухні постійно закриті, ліфт більше часу не працює а ніж працює, якщо десь провинився то чомусь вимагають штрафи в грошовому еквіваленті, обігрівачі заборонено використовувати навіть коли в зимку неймовірно холодно в кімнаті (тому що в вікнах дири) , а відвідування взагалі болюча тема томущо воно заборонено, на роботі працювати не виходить із за того що гуртожиток закриваються і вахтери нікого не пускають(навіть при придявленні довідки про роботу), в кімнаті дозволено не більше ніж 2 ноутбука - ЦЕ ЩЕ ЯК???(ноутбук енергії бере мінімум).
хочу дізнатися чи це у нас такі жахливі умови???
і підскажіть до кого можна звернутися у вирішені цих проблем!
ЧЕКАЮ НА ПІДТРИМКУ.

Будь-ласка, Увійти , щоб приєднатись до розмови.

• FREZ
  • Відвідувач
  • Відвідувач
6 років 8 місяців тому #1290 від FREZ
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Так , є у нас така проблема...)) не тільки у восьмому гуртожитку ( там взалагі якийсь констабір ) Ось наприклад у шостому гуртожитку тебе можуть викликати на студ.раду (звісно для того щоб покарати як слід :blink: ) За те що ти викинув у смітник скляну пляшку ( порожню :lol: )

Але найцікавіше не це , а те що вони риють твое сміття!!!!!!!! :woohoo:
І оперуючи цією пляшкою висувають тобі дуже грунтовне та логічне звинувачування "ми знайшли у твоему смітті "склянну пляшку" ,отже ти розпивав алкогольні напої на території гуртожитку :angry: " (с)
Вітаю вас шановні студенти !!!!Тепер ваше сміття ваш ворог ! ( ідемо до успіху друзі :lol: )

не знаю як вам , а ось мені хочется сміятися і плакати :side: цікаво ,студ.рада гуртожитку розуміє всю комічність ситуації ? ;)

p.s вибачаюсь за свою орфографію )) сподіваюсь на цікаву дискусію з цього приводу . B)

• Буэнавентура Дуррути
  • Відвідувач
  • Відвідувач
6 років 8 місяців тому #1291 від Буэнавентура Дуррути
А вы не удивляйтесь - беззаконие твориться в стенах не только нашего ВУЗа но и в общежитиях. Мне кажется что единственный выход - это собрать инициативную группу недовольных и тех, кто не боится сказать об этих проблемах открыто. Собраться и обсудить что и как делать. Я бы с радостью к этому подключился. Если люди не забьют на это, то можно будет и правозащитников подключить.
А про одурманеность администрации общежитий и прогнившего студ-совета думаю говорить излишне - все наслышаны.

• FREZ
  • Відвідувач
  • Відвідувач
6 років 8 місяців тому #1292 від FREZ
Особисто я ЗА ! ))

Але проблема наших студентыв у тому що вони бояться висловлювати свою думку , та виступати проти "влади університету та гуртожитків :blink: =)
Але як би зьявилася якась організація , яка б захищяла права студентів було б чудово , мені здаеться багато хто підтримав би... :)

• Сталкер
  • Відвідувач
  • Відвідувач
6 років 6 місяців тому #1298 від Сталкер
Права студентів Драгоманова захищає "Відкрите коло", "Національна справедливість" та "Протидія".

Вже зроблений перший крок для того, аби вигнати нелегалів із гуртожитків: grytsenko.com.ua/civil-activity/view-hro...t-nezakonnoho-p.html

Ми маємо безліч контактів серед політиків, вплив на ЗМІ та кваліфікованих юристів. Нам треба лише, щоб самі студенти усвідомили свою гідність. Тим хто просить - будемо допомагати.

Пишіть та та вступайте до наших лав: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інтереси українців захистять лише націонал-соціалісти.

• Lu_Marina
  • Відвідувач
  • Відвідувач
5 років 9 місяців тому #1330 від Lu_Marina
А наскільки взагалі реально отримати місце в гуртожитку? І скільки коштує гуртожиток?

Час відкриття сторінки: 0.412 секунд
Працює на Форум

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Прес-служба університету

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Прес-служба університету

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Прес-служба університету

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

Піготовка до ЗНО  

Distant

Шукаю роботу  

шукаю роботу

Обери сам  

диципліна за вибором

Горизонт-2020  

Корпоративна пошта  

email