WIN 20160601 110229У кінці травня 2016 року делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на чолі з професором, деканом факультету соціально-психологічних наук та управління Володимиром Євтухом відвідали з офіційним візитом кілька польських міст та університетів задля обміну досвідом, участі в наукових конференціях, налагодження партнерських контактів.

Зокрема на запрошення професора Єжи Нікіторовіча на ХІІІ Міжнародній конференції «Освітня політика в мультикультурних суспільствах, що розвиваються» (Polityka edukacyjna w kształtujących się społeczeństwach wielokulturowych) в м. Білосток (Польща) виступили професор Володимир Євтух з доповіддю «Структурування міжкультурної освіти в Україні» та директор Наукової бібліотеки, професор Людмила Савенкова з темою «Роль наукової бібліотеки університету у забезпеченні курсу «Міжкультурна освіта»» (Детально див.: http://www.uwb.edu.pl ).

20160602 125107

Також було проведено переговори про співпрацю факультету соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П. Драгоманова з Університетом в Білостоці.

image-0.02.01.3a9789298e7bc3e97aa369abc6b1bed3d62ba337a9277fe36aab90950682f939-V

1 червня 2016 року відбулася І Міжнародна конференція «Культурна безпека: регіональний вимір» (Bezpieczeństwo kulturowe: wymiar regionalny) в м. Ломжа (Польща) (дет. інформація: www.wsa.edu.pl). На запрошення професора Лєшека Корпоровіча професор В.Євтух виступив з доповіддю на тему «Етно-культурні особливості в турбулентній ситуації: проблеми і рішення». Запрошеними учасниками від НПУ імені М.П. Драгоманова були також професор Л. Савенкова та доцент Ю.Сюсель. Викладачі Вищої школи агробізнесу, де відбулася конференція, поділилися з нашими колегами досвідом підготовки кандидатів на роль вчителів в умовах міжкультурної освіти.