14 вересня 2007 року у м. Києві за активної організаторської участі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбувся Конгрес політологів України.

Ректор Національного педагогічного університету Віктор Петрович Андрущенко був першим заступником голови оргкомітету цього актуального і цікавого заходу.

Вагому роль у підготовці Конгресу відіграла кафедра політичних наук Інституту політології і права Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, завідувачем якої є перший доктор політичних наук в Україні, один із найулюбленіших викладачів студенства Ольга Володимирівна Бабкіна. Співробітники кафедри разом із студентами-активістами 4 курсу Інституту політології та права організували щирий і теплий прийом близько 400-м учасникам Конгресу політологів України із різних куточків нашої держави.

Порядок денний конгресу передбачав виступи: М.І.Михальченка – президента Української академії політичних наук, Ю.С.Шемшученка – директора Інституту держави і права імені В.М.Корецького, С.Б.Гавриша – радника Президента України, В.Ю.Карасьова – радника Глави Секретаріату Президента України. Драгоманівці із задоволенням фотографувалися наприкінці першої частини Конгресу із Вадимом Юрійовичом Карасьовим – майбутнім колегою для багатьох з сьогоднішніх студентів.

У дружній атмосфері Інституту міжнародних відносин Київського Національного університету імені Тараса Шевченка молоді політологи - вихованці НПУ імені М.П.Драгоманова мали змогу  не тільки послухати мудре слово світочів політичної науки, а й  поспілкуватися зі своїми колегами з інших університетів України.

За статистичними даними, підготованими Миколою Івановичем Михальченком, серед учасників  Конгресу політологів було 65% докторів наук, 75% освітян-працівників вищих навчальних закладів і 5 % молодих політологів-студентів, переважно саме із Інституту політології та права нашого університету. Для багатьох із студентів це був надзвичайний день. Тому молоді драгоманівці вдячні університету за можливість приймати участь у таких епопезних заходах, що дозволяють закріпити сформовані професійні навики, здобути нові знання і віч-на-віч подискутувати із відомими вченими України, без наукового генія яких неможливо уявити сучасний конституційний процес і державне управління України.

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Дні відкритих дверей

дні відкритих дверей1

Переведення та поновлення

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

Піготовка до ЗНО

Distant

Шукаю роботу

шукаю роботу

Стратегічні завдання

Обери сам

диципліна за вибором

Горизонт-2020

Корпоративна пошта

АРПУЄ

book konst

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

Рейтинги

Хто на сайті?

Канал новин

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36

Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::