Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

14 вересня 2007 року у м. Києві за активної організаторської участі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбувся Конгрес політологів України.

Ректор Національного педагогічного університету Віктор Петрович Андрущенко був першим заступником голови оргкомітету цього актуального і цікавого заходу.

Вагому роль у підготовці Конгресу відіграла кафедра політичних наук Інституту політології і права Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, завідувачем якої є перший доктор політичних наук в Україні, один із найулюбленіших викладачів студенства Ольга Володимирівна Бабкіна. Співробітники кафедри разом із студентами-активістами 4 курсу Інституту політології та права організували щирий і теплий прийом близько 400-м учасникам Конгресу політологів України із різних куточків нашої держави.

Порядок денний конгресу передбачав виступи: М.І.Михальченка – президента Української академії політичних наук, Ю.С.Шемшученка – директора Інституту держави і права імені В.М.Корецького, С.Б.Гавриша – радника Президента України, В.Ю.Карасьова – радника Глави Секретаріату Президента України. Драгоманівці із задоволенням фотографувалися наприкінці першої частини Конгресу із Вадимом Юрійовичом Карасьовим – майбутнім колегою для багатьох з сьогоднішніх студентів.

У дружній атмосфері Інституту міжнародних відносин Київського Національного університету імені Тараса Шевченка молоді політологи - вихованці НПУ імені М.П.Драгоманова мали змогу  не тільки послухати мудре слово світочів політичної науки, а й  поспілкуватися зі своїми колегами з інших університетів України.

За статистичними даними, підготованими Миколою Івановичем Михальченком, серед учасників  Конгресу політологів було 65% докторів наук, 75% освітян-працівників вищих навчальних закладів і 5 % молодих політологів-студентів, переважно саме із Інституту політології та права нашого університету. Для багатьох із студентів це був надзвичайний день. Тому молоді драгоманівці вдячні університету за можливість приймати участь у таких епопезних заходах, що дозволяють закріпити сформовані професійні навики, здобути нові знання і віч-на-віч подискутувати із відомими вченими України, без наукового генія яких неможливо уявити сучасний конституційний процес і державне управління України.

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Відео буклет