DSC 073313 квітня 2017 року у Актовій залі Гуманітарного корпусу найгарніші дівчата Факультету соціально-психологічних наук та управління та Факультету психології показали свою красу у рамках Конкурсу «Міс ФСПНУ та ФП».

У конкурсі краси взяли участь 5 чарівних дівчат, кожна з яких могла б гідно представити факультет на всеуніверситетському рівні: Юлія Дерев`янченко, Анна Михайліченко, Анна Плешакова, Юлія Протасенко, Аліна Шевченко. Студенти та гості спостерігали справжнє шоу, яке було представлено різноманітними конкурсами, що дали можливість розкритися усім учасницям. Все почалося із загадкового дефіле у масках, де кожна дівчина відкривала таємницю своєї вроди. Потім учасниці показали власні таланти: вони і співали, і танцювали, і декламували вірші. Далі був запальний танок.

На інтелектуальному конкурсі всі переконалися, що на нашому факультеті найерудованіші красуні. Присутні побачили два розкішних дефіле конкурсанток у купальниках та вечірніх сукнях. Також провели конкурси для глядачів, які прийшли підтримати та вболівати за Міс, – всі отримали смачні призи.

Оцінювали наших учасниць справжні експерти: фешн-фотограф, актриса, заступник з навчально-методичної роботи факультету та засновник простору «NPUSPACE».

За вибором журі титул «Віце-міс Факультету» та Приз глядацьких симпатій отримала Юлія Дерев`янченко, студентка 1 курсу спеціальності «Соціальна робота».

Головний титул «Міс Факультету» та можливість представити наш факультет на Всеуніверситетському рівні одержала Юлія Протасенко, студентка 1 курсу спеціальності «Соціальна робота».

Декан та колектив факультету вітають усіх конкурсанток та бажають дівчатам подальших успіхів у їх починаннях, а нашій Протасенко Юлії – перемоги на «МІС УНІВЕРСИТЕТУ»!

M4