IMG 20170410 224737 194Днями викладачі та студенти кафедри соціальної політики Факультету соціально-психологічних наук та управління  мали унікальну можливість долучитися до впровадження Ромської Стратегії в Україні в рамках круглого столу «Посередництво як форма соціальної роботи з національною меншиною ромів», що відбувався за сприяння МБФ «Чіріклі» при підтримці Ради Європи.

В ході заходу було представлено досвід запровадження навчальної дисципліни «Посередництво як форма соціальної роботи з національною меншиною ромів» в процесі підготовки фахівців у галузі «Соціальне забезпечення».

Така ініціатива впроваджувалась протягом останнього року, що дало плідні результати – студенти не тільки дізнались про історичні, культурні, соціальні особливості ромів, але й здобули унікальні компетенції реалізації соціальної політики в сфері соціального захисту ромського населення, його медіації в громаді.

Завідувач кафедри соціальної політики Алла Ярошенко, люб’язно поділилася досвідом впровадження такої навчальної дисципліни з колегами з вищих навчальних закладів України. Подібна ініціатива була позитивно схвалена координатором програми  РОМЕД-2, представником команди підтримки  Генерального Секретаря Ради Європи з ромських питань Маркосом Андрате й вже найближчим часом експериментальна розробка курсу впроваджуватиметься у партнерських вищих навчальних закладах України, що готують фахівців соціальної сфери. Наразі, перед кафедрою соціальної політики постало завдання розширення  навчально-методичного забезпечення для якісного та інноваційного впровадження курсу.

DSC 0036DSC 0028 1491900279149