imagesРозпочався прийом заявок для участі у ІV щорічному конкурсі "Кращий студент-науковець"!

Для кожного студента це чудова можливість заявити про свої науково-дослідницькі здобутки, а також компенсувати вартість публікацій у фахових виданнях та закордонних наукових журналах.

Для участі у конкурсі необхідно підготувати анкету учасника та супровідні матеріали в електронному та паперовому варіанті та подати заступнику декана факультету з наукової роботи доценту Юлії Володимирівні Сюсель (на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або голові СНТ Факультету соціально-психологічних наук та управління – Юлії Ящук (на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Термін подачі пакету документів – з 12 квітня до 12 травня 2017 року.

Із регламентом конкурсу ви можете ознайомитися у відповідному розділі на офіційному сайті: http://snt.npu.edu.ua

Детальна інформація у долучених файлах.

Розпорядження_35.doc

Положення.doc