image00212.0411 квітня 2017 року декан Факультету соціально-психологічних наук та управління професор Володимир Євтух взяв участь у першому засіданні Експертної ради Міністерства культури України з питань етнополітики.

До складу Експертної ради з питань етнополітики ввійшли провідні науковці, фахівці з питань етнополітики та міжнаціональних відносин науково-дослідних установ, представники інститутів громадянського суспільства, а також органів центральної влади, до компетенції яких належать зазначені питання.

На засіданні обговорювалися питання щодо напрацювання нормативно-законодавчих ініціатив з питань етнополітики, зокрема проектів законів «Про національні меншини в Україні», «Про корінні народи», «Про статус кримсько-татарського народу».

На засіданні головувала перший заступник Міністра культури України  Світлана Фоменко.