6DP SlRBMfM1 квітня 2017 року студенти 31 СП групи (спеціальність «Соціальна педагогіка») Факультету соціально-психологічних наук та управління на чолі з доктором педагогічних наук, професором Вайнолою Ренатою Хейкіївною відвідали відкриття 14-го щорічного фестивалю «Французька весна 2017». Фестиваль було розпочато о 20.30 на Софіївській площі.

Даний захід студенти відвідали в рамках лабораторної роботи «Вулична акція» для того щоб побачити на власні очі, як правильно проводяться заходи даного напрямку.

В честь відкриття до уваги всіх глядачів було представлено акробатичний спектакль «Галілео», який спеціалізується на створенні вуличних вистав для дорослих і дітей з елементами цирку, піротехніки, повітряних структур, вражаючи своєю масштабністю та неповторністю.

Всі були в захваті від даного дійства, залишились задоволеними та під великими враженнями. Ось так можуть дійсно цікаво проходити пари на Факультеті соціально-психологічних наук та управління.

5H2Zi4nNd Ac Z oyuybYADf6x9oK78swJgY6jMuFKHwQ3UxcazmxKsqG2GBSDy77kRZ3BtGkOHoc